#

Regionalny Koordynator Sprzedaży - woj. Warmińsko-Mazurskie

18/03/2021

Firma Inter Parts Sp. z o.o. od 30 lat dostarcza części zamienne dla tysięcy odbiorców w Polsce i za granicą. Tworzymy w pracy niepowtarzalną atmosferę zatrudniając wyjątkowych ludzi. Jeśli wierzysz w siebie zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Regionalny Koordynator Sprzedaży części zamiennych

Miejsce pracy:

województwo warmińsko-mazurskie
 (najchętniej osoby zamieszkałe w okolicy Ełku, Giżycka, czy Augustowa )

 

Osoba zatrudniona na danym stanowisku będzie odpowiedzialna za  sprzedaż części zamiennych oraz narzędzi warsztatowych, a także budowanie pozytywnych relacji z klientami.

Wymagania:

  • prawo jazdy,
  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej na podobnym stanowisku,
  • pozytywne nastawienie do pracy,
  • entuzjazm.

Osobom spełniającym powyższe kryteria oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej i rozpoznawalnej na rynku firmie,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • możliwość rozwoju osobistego w przyjaznej i nowocześnie zarządzanej firmie.

 

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać pod adres e-mail piotrek@interparts.pl, wpisując w tytule wiadomości Koordynator Sprzedaży_warmińsko-mazurskie.

 

Działając zgodnie z literą prawa dopisz klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Inter Parts sp. z o.o. z siedzibą Stawigudzie, zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i obejmuje przetwarzanie moich danych osobowych również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez INTER PARTS sp. z o.o.. z siedzibą w Stawigudzie.

Administratorem danych osobowych jest Inter Parts Sp z o.o.  11-034 Stawiguda ul. Jarzębinowa 4. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych z którym można skontaktować się pod adresem: rodo@interparts.pl