#

Castrol wprowadza nowy olej z linii Magnatec

12/04/2023

Castrol wprowadza na rynek nowy olej z lini CASTROL MAGNATEC ze specyfikacjami marki Fiat: GS1/DS1

 
  • MAGNATEC 0W-30 z unikalną technologią DUALOCK jest przeznaczony do silników wymagających specyfikacji Fiat GS1 oraz DS1.
  • Nowy produkt zapewnia pojazdom o 50% lepszą ochronę silnika przed zużyciem przy rozruchu i przy ponownym jego uruchamianiu.
 
Nowy Castrol z linii MAGNATEC powstał z myślą o szczególnych potrzebach silników gdzie wymagana jest specyfikacja Fiat GS1 oraz DS1 w modelach takich jak: Fiat Panda oraz Fiat 500, Jeep Compass i Jeep Renegade oraz Alfa Romeo Mito. 
                                                       
Olej Castrol MAGNATEC 0W-30 GS1/DS1 jest przeznaczony do stosowania we wszystkich pojazdach Fiata z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi, do których Fiat zaleca środki smarne 0W-30 o specyfikacji ACEA C2 lub starszej. Prezentowany nowy produkt to pierwszy olej silnikowy Castrol, który spełnia specyfikacje Fiat 9.55535-GS1 oraz Fiat 9.55535-DS1.
 
Castrol MAGNATEC przylega jak magnes do wrażliwych metalowych powierzchni i ruchomych części w silniku, chroniąc jednostkę napędową przy rozruchu. Unikalne molekuły w technologii DUALOCK wiążą się z innymi molekułami MAGNATEC, co zwiększa ochronę silnika przed zużyciem o 50%.