#

O nas

Firma Inter Parts działa na rynku motoryzacyjnym od ponad 32 lat. To, co pomogło zbudować sieć stałych Klientów i pozytywnie wpłynęło na dynamiczny rozwój naszej marki, to bez wątpienia utrzymywanie najwyższej jakości obsługi i zaspokajanie potrzeb naszych Klientów.

Tym, co nas napędza, jest chęć ciągłego rozwoju. Inter Parts nieustannie inwestuje w poszerzanie swojego portfolio produktowego, dba o bezpośrednią współpracę z czołowymi i znanymi na całym świecie producentami i oferuje artykuły najwyższej jakości. Szeroka oferta naszych produktów odpowiada trendom i wymaganiom rynku, co daje szeroki wybór wśród części motoryzacyjnych pochodzących z fabryk wielu renomowanych producentów.

 

 

Ponadto dysponujemy własnymi markami, które uzupełniają ofertę i są doskonałą alternatywą dla poszukujących dobrych produktów w ekonomicznych cenach. MERTZ, DRIVE+, PROFLEX, czy VOLTARO, to tylko kilka pozycji linii produktowych, które znajdują rosnące uznanie w oczach naszych klientów.

Rozwój logistyczny, w związku ze stale powiększającym się asortymentem, stał się obecnie jednym z naszych priorytetów. Bazą logistyczną naszej działalności jest firma Inter Land. Jest to platforma zakupowa i dystrybucyjna dla produktów znajdujących się w naszej ofercie. 

W 2023 roku uruchomiony został ultranowoczesny magazyn o powierzchni 23 500 m2, z czterema poziomami składowania. To daje imponujący wynik ponad 90 000 m2 powierzchni do przechowywania. Jedną z zalet nowego magazynu niewątpliwie jest wydzielona sekcja z konstrukcją regałów o łącznej powierzchni blisko 13 000 m2, która składa się z czterech modułów: 

  1. antresola jednopoziomowa z regałami, na której zorganizowane zostaną stoiska B2B i B2C z możliwością usług dropshipping,
  2. czteropoziomowa, półkowa konstrukcja, tzw. „silos” na artykuły drobnicowe,
  3. czteropoziomowa zabudowa dla wymiarów przenośnych,
  4. budynki czterokondygnacyjne o wymiarach nieprzenośnych. 

 

Magazyn Inter Land naszpikowany jest nowymi systemami, w którym praca ludzka w dużej części zastąpiona została automatyką, ograniczając tym samym ewentualne przestoje. Ciekawostką jest, że w samym segmencie obsługi B2C docelowo można wysłać 50 000 paczek dziennie.

Ultranowoczesne, bezobsługowe technologie to przyszłość dla dystrybucji. W ślad za rozwojem logistyki planujemy powiększać sieć punktów sprzedaży.

 

Twój sukces, Nasza satysfakcja

 

 

 

 

Inter Parts

Nowy terminal zakupowy

Banner newsletter

Banner narzędzie.interparts.pl

Kontakt z naszym handlowcem

Piotr KamińskiKoordynator ds. rozwoju rynku (woj. mazowieckie)

606 672 140

Leszek Suchodolski(woj. mazowieckie)

660 420 612

Robert Kosowski(oddział Białystok, Ogrodniczki)

728 954 466

Firma Inter Parts jest Beneficjentem środków z  Unii Europejskiej w ramach programu Narodowa Strategia Spójności