#

Już wystartowała! Odjazdowa promocja ODJECHANA.PL

07/04/2022

ODJECHANA.PL

Potężna akcja promocyjna od Inter Parts dla klientów!

Jeżeli marzysz o wakacjach w odległym, egzotycznym Ekwadorze albo sielskim wypoczynku w wysokiej klasy hotelu w sercu Warmii, to koniecznie musisz wziąć udział w najnowszej promocji Inter Parts pod nazwą ODJECHANA.PL!

PULA NAGRÓD WARTA PONAD 1 MILION ZŁOTYCH

Zespół Inter Parts po raz kolejny przygotował akcję promocyjną dla swoich klientów, w której łączna pula wszystkich nagród przekracza 1 MILION ZŁOTYCH! Wszyscy uczestnicy promocji, prócz zaproszeń na wakacje w kraju i za granicą, wygrywają nagrody indywidualne od każdego dostawcy – Partnera Promocji. Wachlarz nagród dodatkowych jest tak szeroki, że każdy z graczy znajdzie dla siebie atrakcyjne bonusy – od kart przedpłaconych, przez bony Sodexo, vouchery zakupowe do znanych sieciówek, sprzęt sportowy i rekreacyjny, elektronika i sprzęt AGD, wyposażenie biura oraz warsztatu, designerskie meble z beczek i wiele wiele innych.

KONKURSY WIEDZY I INNE ATRAKCJE

Prócz nagród od dostawców – Partnerów Promocji oraz zaproszeń na wspólne wakacje, na klientów czekają dodatkowe atrakcje w postaci konkursów wiedzy. Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytania dotyczące dostawców i ich produktów, aby zgarnąć atrakcyjne gadżety. Ponadto NOWOŚĆ – konkurs fotograficzny z marką Inter Parts, którego szczegóły poznają zalogowani uczestnicy na stronie www.odjechana.pl.

JAK ZOSTAĆ UCZESTNIKIEM PROMOCJI

Aby zostać uczestnikiem promocji ODJECHANA.PL należy wejść na stronę www.odjechana.pl i zarejestrować swoją firmę. Następnie, każdy właściciel za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, włącza do zabawy swoich pracowników odpowiedzialnych za sprzedaż.

HARMONOGRAM PROMOCJI

  • 07.04.2022 - Start promocji
  • od 07.04.2022 do 16.05.2022 - Rejestracja uczestników
  • 07.04.-30.06.2022 - Wyścig po zaproszenie na przedłużony weekend WARMIŃSKIE GRZYBOBRANIE oraz nagrody dodatkowe
  • 07.04.-30.09.2022 - Wyścig o wyjazd egzotyczny do Ekwadoru i nagrody indywidualne od Partnerów Promocji
  • 20.10.2022 - Odbiór nagród indywidualnych od Partnerów Promocji
  • wrzesień 2022 - Realizacja wycieczki WARMIŃSKIE GRZYBOBRANIE
  • listopad 2022 - Realizacja wycieczki egzotycznej do Ekwadoru

W razie pytań skontaktuj się ze swoim opiekunem handlowym lub napisz do nas na biuro@agencjamip.

PARTNERZY PROMOCJI:

AMTRA, AS-PL, ATE, Bosch, Blue Print, Castrol, Contitech, Dayco, Denso, Dolz, Drive+, Elf, Febi, Filtron, Gates, Jurid, Kolbenschmidt, KYB, Lemfőrder, Liqui Moly, LPR, Magneti Marelli, Mann Filter, Mertz, Monroe, Motul, NGK-NTK, Nissens, NRF, Osram, Proflex, Rap Brakes, Reinz, Sachs, Sasic, SKF, SNR, Starq, Total, TRW, Valeo, Valvoline, Vernet, Voltaro, ZF, Zimmermann.