#

Przedstawiciel Handlowy - oddział Legnica

24/03/2021

Miejsce pracy: oddział w Legnicy

Firma Inter Parts Sp. z o.o. Od 30 lat dostarcza części zamienne dla tysięcy odbiorców w Polsce i za granicą. Tworzymy w pracy niepowtarzalną atmosferę zatrudniając wyjątkowych ludzi. Jeśli wierzysz w siebie zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży części zamiennych

Miejsce pracy:

województwo dolnośląskie (Oddział Legnica )

 

Osoba zatrudniona na danym stanowisku będzie odpowiedzialna za  sprzedaż części zamiennych oraz narzędzi  a także budowanie pozytywnych relacji z klientami.

Wymagania:

  • prawo jazdy
  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • pozytywne nastawienie do pracy
  • entuzjazm

Osobom spełniającym powyższe kryteria oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej i rozpoznawalnej na rynku firmie
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • możliwość rozwoju osobistego w przyjaznej i nowocześnie zarządzanej firmie

 

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać pod adres e-mail grzegorz.fedorowicz@interparts.pl, wpisując w tytule wiadomości Przedstawiciel handlowy_Legnica.

 

Działając zgodnie z literą prawa dopisz klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Inter Parts sp. z o.o.  z siedzibą Stawigudzie, zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i obejmuje przetwarzanie moich danych osobowych również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez INTER PARTS sp. z o.o. z siedzibą w Stawigudzie.